piątek, 30 grudnia 2011

Ukryta gra na Steamie - Rusty Hearts

Tak oto kolejny wpis traktować będzie o świątecznej promocji na Steamie, jednak tym razem jego bohaterem będzie ukryta (na pewno przed polakami) gra. Gra, której z wewnątrz klienta nie odnajdziemy, ale już z przeglądarki jak najbardziej. Sęk w tym, że nie wiadomo jakiej gry szukać...

A nie wiadomo, gdyż w wielkim stosie prezentów (The Great Gift Pile) gra ta figuruje jako "Hidden" - a z darmowych Hiddenów to wyszukiwarka pokazuje jedynie mod do HL2, który to już wcale taki darmowy nie jest.

Wyszukiwarka w kliencie Steam nie pokazuje gry
Na szczęście w innych krajach gra ta jest dostępna, tak więc dość łatwo można wyszukać jej tytuł :)
A jeśli chodzi o samą instalację - wystarczy w przeglądarce wejść na stronę sklepową Rusty Hearts i kliknąć "ZAINSTALUJ", lub po prostu kliknąć w ten link (install).
A aby zdobyć to upragnione osiągnięcie (All I Want for Christmas is Sewers) trzeba jak mi się zdaje wykonać pierwszy quest dla człowieka od milicji (join militia), gdyż dopiero wtedy Ryan będzie chciał dać nam tego "A Simple Task" questa.

4 komentarze:

  1. Wszystko ładnie, problem tylko w tym, że polska jest ogólnie zablokowana w RH zresztą nie tylko Polska. Aby sie to udało trzeba miec mail chyba zrobiony na proxy czy coś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja normalnie z Gmaila się zarejestrowałem i żadnego proxy nie używałem - a siedzę na polskim IP i to jeszcze statycznym ^^. Tak samo gra bez problemów chodziła, choć fakt faktem na pierwsze uruchomienie to czekałem kilkanaście minut - wpierw patchowanie a potem gra uruchamiała się dość długo.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jest więcej takich gier na steam

    OdpowiedzUsuń